Náš hotel

O nás

Náš hotel je vhodný pro široké spektrum odpočinkových pobytů, počínaje individuálními programy až po nejrůznější skupinové či firemní akce, jejichž specifikum a zaměření umíme respektovat. Hotel je přímo ideální pro školy a školičky v přírodě, různá sportovní soustředění, odpočinkové pobyty pro rodiny i nejrůznější zájmová seskupení. Dokážeme připravit tématické balíčky šité „na míru“...

Hotel Sněžník - skvělá poloha, klid, souznění s přírodou a nádherným krajem. Místo inspirace, možnost relaxace, .... vaše volba.

Náš hotel je vhodný pro

 • Lyžařské kurzy
 • Školy i školky v přírodě
 • Pobyty pro skupiny a rodiny
 • Firemní akce
 • Svatby
 • Kempy


Co nabízíme

 • Restaurace
 • Bar
 • Společenská místnost
 • Dětský koutek
 • WI-FI
 • Mezi jednotlivými částmi střediska je doprava zajišťována skibusem
 • Velká lyžárna a mazárna
 • Ubytování se čtyřnohými mazlíčky po dohodě

Něco navíc

Rodinná atmosféra

Zakládáme si na přátelských vazbách s našimi hosty, dodavateli i sousedy. Náš personál je složen z dlouholetých zaměstnanců, kteří si toto místo zamilovali a cítí se tu jako doma. Jakékoliv požadavky svých hostů řešíme k jejich spokojenosti, pokud jsou jenom trochu reálné. Věříme, že atmosférou i jednáním nabízíme přesně to, co má pobyt v horách mít.

Skutečně horský hotel

Počítáme s tím, že naši hosté k nám jezdí za zábavou, lyžováním, turistikou, samozřejmostí tak jsou lyžárny. I když se vracíte po horské túře unavení, zablácení a jakkoliv zničení, počítáme s tím a jsme na to připraveni, nikdo se na vás mračit nebude a úklid probíhá průběžně.

Pobyty pro rodiny, páry i samotáře

Rodinná a pohodová atmosféra hotelu přímo vybízí pro spokojený pobyt samotářů, párů i rodin s dětmi.
Rodiny velmi ocení rozlehlé prostory hotelu, prostorný dětský koutek, i naše zkušenosti s vlastními ratolestmi. Víme, jaká je s dětmi zábava a jsme na ně připraveni.
Potřebujete poradit, nebo upřesnit nějaké požadavky při ubytování?
Jsme vám k dispozici.
Školní a firemní akce, kurzy, školy v přírodě …

Klubovna, velké prostory v restauraci, dostatečná ubytovací kapacita. Vaše optimální řešení pro lyžařské kurzy, školu v přírodě, kurzy, školení, nebo firemní teambuilding.
Naši klubovnu tak můžeme společně proměnit ve školící místnost, hernu pro děti, tělocvičnu na jógu či pilates, restaurace se často mění v taneční parket, takže i pro kurzy tanců jsme optimálním místem.
Napište nám, ozveme se vám zpět a probereme naše možnosti i vaše požadavky.
Oslavy, silvestry, kulturní akce

Slavit rozhodně umíme a rádi to umožňujeme i našim hostům. Potřebujete prostor pro pořádnou narozeninovou oslavu, či svatbu? Nevíte kam na vánoce, Silvestra, Velikonoce?
Chcete uspořádat taneční večírek, posezení s přáteli, nebo třeba sraz motorkářů, sběratelů čehokoliv, či jiných nadšenců. Uvidíte, že se pobyt u nás vyplatí.
Napište nám, ozvěme se zpět a rádi vám vyjdeme vstříc.
Letní a zimní kempy, sportovní týmy, soustředění

Pravidelně ubytováváme budoucí reprezentanty ve Snowboardcrossu, kteří už u nás mají druhý domov a pod záštitou olympijské vítězky Evy Samkové se u nás pořádají v zimě tzv. Čeps kempy ve snowboarcrossu.
V létě si pak nadějní crossaři udržují fyzičku na longboardech pod vedením Longboardového svazu ČR.
Máte podobně veselou skupinu kamarádů, nebo potřebujete pro svůj tým klid a soustředění? Přijďte si k nám hory skutečně užít nebo potrénovat.
Napište nám, ozveme se a zkusíme vše vymyslet společně.


Naše přednosti

 1. Zábava

  Můžeme vám zpříjemnit nejlepší letní i zimní zážitky.

 2. Vedení a personál

  S naším personálem si můžete být jisti ,že pobyt bude vždy podle vašich představ.

 3. Naše výhody

  K dispozici je síť Wi-fi. Dále restaurace s dětským koutkem, bar, společenská místnost, velké parkoviště.

Máme přehled

Ptejte se

Můžeme vám nabídnout rozsáhlé informace o kulturním dění na Dolní Moravě a jeho okolí.

Napsali o nás